.

Image Map

piątek, 2 grudnia 2011

ba ba ba ba baaa pffff....

Dziś kolejny dzień z rehabilitantem, to już 9 spotkanie po wyjściu ze szpitala. Z każdym dniem ćwiczeń, widać postępy. Stara się budować napięcie, stara się nawet przeciwstawiać swojemu "terroryście". Niestety nie ma łatwo musi odbębnić swój czas na ćwiczenia.

Babcia Tynia namawia mnie cały czas do obcięcia Zuzinkowych włosów. Cały czas się nad tym zastanawiam i chyyyba...chyba obetne!;) grzywkę zostawię na pewno, tył obetniemy i będzie pięknie. Biedny mały łysolek ;(

Cały czas czekamy na telefon z Łodzi, póki co - echo. Już czasami myślę, że przyjmą nas dopiero w styczniu. Dziewczyny są już po kilku badaniach, operacjach i już żyją bez stresu, a przed nami to wszystko jeszcze jest. Chciałabym mieć to już za sobą.

Ostatnio rozmawiałam z Ciocią Karolą i wiecie co Wam powiem...Kochane przyszłe nowe i nie nowe mamy! Dbajcie o siebie!!:) Żeby już niebawem Zuza miała kogo za włosy pociągać:), z kim się pobawić, bo tak sobie myślę, że jak już się pojawią Wasze Pierdołki to już Zuzia będzie siedzieć, a może już będzie biegać?!

Zuza w końcu zaczęła mówić co innego niż "da da da" i pięknie układając usteczka wypowiada "ba ba ba ba ba" Jest najśmieszniejszym, najweselszym i w ogóle dla mnie jest cała NAJ :* tutaj kilka filmików ...
                                                             
                                                                                   ||
                                                                                   ||
                                                                                   ||
                                                                                  V