.

Image Map

czwartek, 30 maja 2013

piękne lato mamy w Irlandii!! :)

Sama jestem w szoku! ;o tak ciepło w Irlandii? tyle dni bez ulewy? Aż się wierzyć nie chce, chociaż niech ta pogoda się utrzymuje do grudnia!:D Dziś trzeba było jechać "Renią" do mechanika i korzystając z tego udałyśmy się na spacer po Marinie. W taki słoneczny i ciepły dzień jak dziś było tam baaardzo pięknie. Zatrzymałyśmy się na skrawku zieleni i rozłożyłyśmy się. Na kocyku Zuz długo nie wysiedziała, na swojej dupce mknęła po trawie. Wyrywała ją i dziwiła się o co chodzi z tym zielonym ;] Gdy doczłapała się do wózka sama się zszokowałam - Zuza się podciągnęła i sama stała. Trwało to całkiem długo bo gdy upadła od razu się podnosiła i próbowała zapinać pasy. Nie licząc już tego podnoszącego postępu Zuz ślicznie ściąga skarpetki, a gdy chce jej je założyć  wyciąga odpowiednia nóżkę. Sama też próbuję założyć skarpetki  póki co jeszcze musimy poczekać. Zakładanie i ściąganie skarpetek, czapki czy też opaski to jedna z lepszych zabaw ostatnich czasów.
Tak mi  się przypomniało o filmiku w którym to Zuzia non stop nawijała po swojemu .. Pięknie to brzmi choć wtedy po takiej godzinie miałam lekko dość :) Ale i tak jak Kocham nad życie <3!!
Jak to już u nas bywa prócz rosołu, który dziś tradycyjnie Zuzia jadła padło znowu na mielone z buraczkami ulubione dania Zuzi. które zawsze chętnie je.... oto uwiecznione szamanie Pierdoły...