.

Image Map

wtorek, 31 stycznia 2012

mamy kolejny ząbek + pierwsza Zuzowa wizyta u dentysty...

Żeby nie zapeszyć póki co mamy dwa dolne ząbki i jeden prawy, górny bodajże to czwórka. Byłam troszkę wystraszona, że Zuzia odziedziczy ząbki po mamusi czyli będzie mieć podwójne. Ta owa czwóreczka przebiła się, lecz za nią było widać kolejny ząb. Jak się okazało to była nadal ta duuuża czwórka. Ufff ulżyło. Dodatkowo po przeciwnej stronie Zuzi wyrasta kolejna czwórka, póki co widać na dziąsełku dwa małe białe punkciki. Zuzia skorzystała z okazji, że moja buzia spuchła jak bania i jedyna opcją była wizyta u stomatologa :D i wiecie co nawet Zuzia nie zająknęła jak jej tam grzebał w buzi :) dzielna bestyja!!:*

Zuza w prezencie za to, że zniosła wizytę dostała bębenek. Ważne, że się kręci i ma migające światełka, co do melodyjek Zuzol przykłada wszytsko do ucha - więc pewnie jej się podobają.
Widać jak bardzo skoro robi swoją najpiękniejszą minkę przy puszczaniu oczka.


Byłyśmy z Zuzem na kontroli w szpitalu. Nie widzieli nas tam z 3 miesiące. Oczywiście gdy tylko zobaczyła nas recepcjonistka była w szoku. Mówiła, że pamięta jak ona była takaaaa małaaa.. a teraz to już dziewczynka. Okazało się, że wszystko jest w porządku. Nie zmienił nic - wszystkie leki itd zostały takie jak po wizycie w Łodzi. Kolejna kontrola dopiero za 3 miesiące.

Odwiedziła nas Ciocia Aga. To ta która ostatnio widziała Zuzię z sondą. Przy tamtym spotkaniu Zuzol wyciągnęła sondę kilka razy, włożyłam ją z powrotem 3 razy i to był przełom. Było to dokładnie 19 listopada tak ,tak po tym spotkaniu Zuzol już nigdy nie założyła sondy. :) Dostała od Cioci ślicznego misia, któremu mruga czerwone serduszko, można ściskać go za rączki, nóżki, uszko i wtedy wydaje różne dźwięki i melodyjki. Już się z nim oswoiła..:D Dziękujemy bardzo! :*

Chwile po wyjściu Agi przyszła do nas nowa pani z Brother of Charity. Norin urodziła swoje pierwsze dzieciątko i w tym momencie jest na macierzyńskim więc przyszła pani w zastępstwie. Oczywiście tysiąc pytań jak, co, gdzie, kiedy, dlaczego, po co, ile... Ważne jednak że się nami interesują..:D Jutro kolejna wizyta dziewczyn z B of Ch.