.

Image Map

piątek, 28 grudnia 2012

Święta, święta i po świętach...


Święta, święta i po świętach czyli jak co roku szał ciał przedświąteczno-świąteczny. Bardzo nie lubimy tego czasu przed świętami. Na dodatek ja się rozchorowałam, przeszło mi dopiero 25 grudnia. Cztery dni "wyjęte" z życia. Poniżej wstawiam fotki naszego wymarzonego krzaku :D Oj najeździłam się troszkę, żeby coś znaleźć, ale cóż taki urok. Dobrze, że pracujący tam pan pomógł mi załadować drzewko do samochodu. Zuza nie wiedziała o co chodzi, co takie krzaczysko robi na środku pokoju...


...a tak wyglądało nasze drzewko już przystrojone lecz bez światełek. Podczas sprawdzania światełek "pokopało" mnie i musiałam jechać szukać nowych światełek :D Przeciskać się między ludźmi w sklepie masakierra..:DWigiliję spędziliśmy u państwa Biernatów. Było bardzo sympatycznie - jak zawsze w ich towarzystwie oczywiśćie. Tego dnia pogoda mnie zaskoczyła, nie dość że było ciepło, to nagle pojawiły się takie chmury ciemne, że łooochoochoo.. a do tego słońce mocno świeciło - efekt pięknie wyrazista podwójna tęcza. Kocham Irlandię za te tęcze! Jedno zdjęcie ściągnęłam od Dominiki -> TU wiem , że nie będzie miała nic przeciwko :)

Drugi dzień świąt spędziłyśmy u cioci Kasi, wujka Roberta i młodej Amelci. Troszkę nam się tam zasiedziało, ale atmosfera jak najbardziej sympatyczna. Zuzia jak to ona zaglądała co ciocia ma ciekawego w szufladach, Amelka pilnowała żeby Ziuta nie dotykała piekranika "bo gorący!":D 

Ogólnie święta były udane, szkoda jedynie, że naszej rodzinki nie było z nami. Chcąc nie chcąc tu mamy swoja drugą rodzinę, więc cieszymy się, że nie spędziliśmy tych świąt sami.

Reniferek Ziutkowy !Pokażemy Wam co to Zuza potrafi... pierwszy filmik to taki troszkę do śmiechu...
A ten będzie o tym jak to Zuza świetnie sobie radzi z dopasowywaniem :) Ma takie o to tablice i potrafi dopasować każdy kształt :

Mój mały Buszmenik potrafi się mocno podciągnąć i choć nadal stoi w szpagacie cieszą mnie takie postępy. Nie licząc szpagatowego stania, Ziuta uwielbia cuda techniki. Zmienia kanały na dekoderze, wyłącza telewizor, zmienia zdjęcia w Ipodzie, i wybiera numery telefonu w aplikacji dla dzieci. Coraz więcej potrafi.Mały lajonik :) Kudłacz się na dzisiaj z Wami żegna  :) Do  następnego postu!