.

Image Map

sobota, 9 lutego 2013

jak to ?! nie ma rosołku ?! czyli starcie Zuzy z jedzeniem :)

Jak już wiecie Zuza uwielbia rosół, uwielbia kluseczki, makarony i tego typu smakołyki. Gdyby mogła pewnie dzień w dzień wcinałaby swoje ulubione danie. Niestety nie ma tak łatwo i próbujemy innych specjałów. Może i wyśmienitym kucharzem nie jestem daje radę :) Zuzia bardzo lubi jeść sama :) nie potrzebuje do tego specjalnych wynalazków typu nóż, widelec czy łyżka. Zastępuje je sobie swoją, własną, prywatną rączką. Nieudolnie wsadza do buzi to co uda jej się złapać, wiadome część ląduje nie tam gdzie powinno:) Dodatkowo wielką frajdę sprawia jej rzucanie jedzeniem. Dobrze wie, że tak się nie robi, a mimo to patrząc prosto w oczy wyrzuca, głupiutko się uśmiechając. Ach... ten mały szogun!:)


Od czasu do czasu bawimy się ryżem <- takim dmuchanym do jedzenia:) Tym razem nie basenik, a micha. Dodam, że Zuz bardzo lubi siedzieć w tej miękkiej misce, bo ma możliwość wyginania jej jak tylko się da.
Przykładowo kilka fotek :


Jakiś czas temu corkinfo.pl organizowało Karnawałową Zabawę dla Księżniczek i Księciuniów. Byłyśmy i my! Tylko mama gafa zapomniała aparatu z samochodu i udało nam się zrobić jedno zdjęcie telefonem:) Bal ogólnie był fajny dla dzieci biegających. Póki co nie należymy do nich ale było tyle ludzi, że Zuz miała co oglądać. Tyle wrażeń wtedy miała, że raz dwa padła i większą część przespała :) Nie mogło zabraknąć outfit-u od Cioci Strzelby :) dziękujemy za wdzianko Księżniczki!!:DTo by było na tyle. Jutro lecimy do Polski na "urlop", już wiemy że zapowiada się niezły meksyk :) Od tygodnia próbuję się spakować i jakoś mi to nie idzie. Pewnie zaczniemy pakowanie rano :) Ohh.. te wyloty gdyby ktoś nas spakował..:D